Apie mus

KAS MES?

Erdvė, kurioje kiekvienas savo stiliumi besirūpinantis žmogus gali rasti kokybiškos ir stilingos aprangos, avalynės bei aksesuarų! Pas mus rasite tokių žinomų prekių ženklų kaip "Vero moda", "Only", "Vila", "Bershka", "Zara", "Next", itališkąjį "Silvian Heach" ir daugelį kitų! 

MŪSŲ TIKSLAS:

Pasirūpinti, kad kiekvienas norintis atrodyti puikiai ir jaustis patogiai galėtų tą padaryti greitai, paprastai ir svarbiausia - nebrangiai!
Norime įrodyti, jog tam, kad atrodytum puikiai nereikia daug išleisti, užtenka tiesiog pasitelkti savo kūrybiškumą, fantaziją ir www.dresson.lt asortimentą!

TAIGI KAIP PIRKTI?

  • Išsirinkite Jūsų poreikius bei nuotaiką atitinkančias prekes;
  • Įsidėkite jas į prekių krepšelį;
  • Suveskite visą prekių pristatymui reikalingą informaciją;
  • Apmokėkite už prekes ir jau po 1-2 darbo dienų galėsite džiaugtis dar keliais nebrangiais, bet stilingais akcentais savo drabužinėje!

KAIP ATSISKAITYTI?

Naudojamės Lietuvos Banko sertifikuotų bankų atsiskaitymo sistemomis. Su mūsų siūlomais atsiskaitymo būdais galite susipažinti čia.

KADA JAU GALĖSIU DŽIAUGTIS SAVO PREKĖMIS?

Per 1-2 d.d. nuo prekių užsakymo! Naudojamės LP Express kurjerių ir paštomatų paslaugomis, kad užtikrintumėme saugų ir greitą prekių pristatymą Jums! Daugiau apie prekių pristatymą.

MES NORIME, KAD LIKTUMĖTE MAKSIMALIAI PATENKINTI SAVO PIRKINIU!

Prie kiekvieno rūbo, avalynės ar aksesuaro rasite išsamius, konkrečiai tos prekės aprašymus, išmatavimus bei kitą naudingą informaciją, kuri, tikime, Jums padės išsirinkti būtent tai ko trokšta Jūsų širdis, protas ir drabužinė! 

O JEI PREKĖ MAN NETIKS?

Suprantame, jog internetu perkamos prekės nėra galimybės pačiupinėti ir pasimatuoti. Stengiamės pateikti Jums kuo išsamesnę, su preke susijusią informaciją, kad liktumėte laimingi ją įsigiję, tačiau, jei dėl kažkokių priežasčių prekė Jums netiko, galite ją GRĄŽINTI. Prekių grąžinimo sąlygos.DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PADĖTI JUMS BŪTI STILINGAIS IR UNIKALIAIS!  

Juk... „Drabužiai nieko nereiškia, kol kas nors nepradeda jų vilkėti.“, – Marc Jacobs.