Kaip apsipirkti?

Nuo šiol apsipirkti ir papildyti savo drabužinę stilingais, unikaliais, nebrangiais rūbais bei aksesuarais tapo dar paprasčiau! Dresson.lt - tai vieta, kur Jūsų laukia išskirtiniai, kokybiški ir nedideliais kiekiais parduodami stiliaus perliukai!

TAIGI, KAIP PIRKTI?

  • Išsirinkite Jūsų poreikius bei nuotaiką atitinkančias prekes,
  • Įsidėkite jas į prekių krepšelį,
  • Suveskite visą prekių pristatymui reikalingą informaciją,
  • Apmokėkite už prekes ir jau po kelių dienų galėsite džiaugtis dar keliais nebrangiais, bet stilingais akcentais savo drabužinėje!

SMAGU PIRKTI dresson.lt NES:

PIRKTI IR ATSISKAITYTI UŽ PREKES DRESSON.LT PARDUOTUVĖJE YRA SAUGU: Naudojames Lietuvos Banko sertifikuotų bankų atsiskaitymo sistemomis. Su mūsų siūlomais atsiskaitymo būdais galite susipažinti čia.

PREKIŲ PRISTATYMAS YRA GREITAS: Naudojames LP Express kurjerių ir paštomatų paslaugomis, kad užtikrintume saugų ir greitą prekės pristatymą Jums! Daugiau apie prekių pristatymą.

Suprantame, jog internetu perkamos prekės nėra galimybes pačiupinėti ir pasmatuoti. Stengiamės pateikti Jums kuo išsamesnę, su preke susijusią informaciją, kad liktumėte laimingi ją įsigiję. Tačiau jei dėl kažkokių priežąsčių prekė Jums netiko, DRĄSIAI GALITE JĄ GRĄŽINTI. Prekių grąžinimo sąlygos – čia.

ČIA RASITE IŠSKIRTINIŲ, NEDIDELIAIS KIEKIAIS PARDUODAMŲ, NEBRANGIŲ DRABUŽIŲ, AVALYNĖS BEI AKSESUARŲ, tad susikurti unikalų stilių bus dar paprasčiau. Prie kiekvieno rūbo, avalynės ar aksesuaro rasite išsamius aprašymus, išmatavimus bei kitą naudingą informaciją, kuri, tikime, Jums padės išsirinkti būtent tai ko trokšta Jūsų širdis, protas ir drabužinė! 

DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI JUMS PADĖTI BŪTI STILINGAIS IR UNIKALIAIS!  Juk  „Drabužiai nieko nereiškia, kol kas nors nepradeda jų vilkėti.“, – Marc Jacobs.