DUK

Ar saugu pirkti dresson.lt?

 • Taip. Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Mokėjimai vykdomi Valstybinio Lietuvos Banko sertifikuotų bankų pagalba arba grynais kurjeriui pristačius prekes.

Ar galiu rezervuoti prekę?

 • Kadangi dauguma prekių turime tik po vieną vienetą, jų nerezervuojame.

Kokia valiuta atsiskaityti už pirkinius?

 • Visos kainos svetainėje pateikiamos Lietuvos Respublikos oficialiąja valiuta – Euru. Visi atsiskaitymai taip pat vyksta Euro valiuta. Mokant kita valiuta, gali būti taikomas papildomas valiutos įskaitymo mokestis.

Per kiek laiko aš gausiu įsigytą prekę?

 • Iškart po pirkinių krepšelio suformavimo ir prekių apmokėjimo mes paruošiame Jūsų prekes siuntimui. Priklausomai nuo užsakymo pateikimo laiko ir pirkėjo nurodyto adreso siuntinys atkeliaus per 1-2 darbo dienas.  Išskirtiniais, force major atvejais, siuntinys gali keliauti ilgiau, tačiau dauguma atvejų Jūsų išsirinktas stilingas spintos papildymas atkeliaus per 2-3 darbo dienas! 

Ką daryti, jei ilgai nesulaukiu užsakytų prekių?

 • Jei nesulaukiate prekių ilgiau kaip 3 darbo dienas po apmokėjimo, būtinai susisiekite su mumis info@dresson.lt

Ar į visus Lietuvos miestus pristatomos prekės?

 • Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

Ar pristatote prekes į užsienį?

 • Taip. Siuntiniams į užsienį taikomas kitas prekių pristatymo mokestis, priklausantis nuo šalies, į kurią prekės bus pristatomos. Esant tokiam poreikiui, kreipkitės el. paštu info@dresson.lt.

Kiek kainuoja pristatymas?

 • Užsakant prekių už 20 EUR ar daugiau, prekių pristatymas Jums yra nemokamas. Užsakant prekių iki 20 EUR,  prekių pristatymas į paštomatus ar pašto skyrius kainuos 1,90 EUR, užsakant į prekes į namus visoje Lietuvoje - kainuos 2,90 EUR. 

Prekių pristatymas į užsienį derinamas atskirai, kreipiantis el. paštu: info@dresson.lt

Ar galima apžiūrėti prekes prieš jas įsigijant internetu?

 • dresson.lt yra internetinė stilingų ir rinktinių drabužių bei aksesuarų parduotuvė, tad galimybės apžiūrėti ar pasimatuoti prieš pirkimą nėra.  Mes pateikiame išsamius aprašymus, rūbų išmatavimus ir realias konkretaus gaminio nuotraukas, siekdami, kad įsigytumėte Jums tinkantį ir patinkantį rūbą, aksesuarą ar batų porą.

Ar galiu prekes atsiimti pats?

 • Taip, prekes galite atsiimti "Pasaulio drabužiai" parduotuvėje, esančioje adresu: Respublikos g. 71, (3 aukštas) Panevėžys. Pirkimo metu būtina pažymėti prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą.

Kaip galiu grąžinti netikusias prekes?

 • netikusias prekes galite grąžinti ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės gavimo. Nedėvėta prekė, su visomis etiketėmis ir originalia pakuote bei grąžinimo lapu turi būti saugiai ir tvarkingai supakuoti į siuntimui tinkančią pakuotę. Ant pakuotės turi būti nurodomas gavėjo ir siuntėjo adresas bei siuntinys išsiųstas registruota siunta Lietuvos pašto skyriuje.

Grąžinimo adresas:
Dresson.lt el. parduotuvė (tel. nr. 867687663) 
Respublikos g. 71, 3 aukštas, 
LT-35157 Panevėžys

Per kiek laiko yra grąžinami pinigai už grąžintą prekę?

 • Pardavėjui gavus grąžintas prekes, pinigai už jas bus pervesti per 14 dienų į pirkėjo nurodytą sąskaitą.