Suknelės ir tunikos moterims

Suknelės ir tunikos – moteriškumu dvelkianti apranga, todėl suknelės ir tunikos internetu yra puikus būdas greitai ir nebrangiai pasipuošti dailiais, moteriškais drabužiais neišeinant iš namų. Internetinė parduotuvė „Dresson.lt“ siūlo platų moteriškų suknelių ir tunikų asortimentą – čia kiekviena ras savo stilių atitinkantį drabužį.

Be abejo, visos žinome, kad elegantiška, klasikinė suknelė yra aprangos karalienė, niekada neišeinanti iš mados. Klasikinę suknelę galima vilkėti darbe, susitikime, bet kokiame šventiniame reginyje – tai išties universalus drabužis. Aišku, jeigu esate ryškumo trokštanti moteris, mūsų asortimentas jums taip pat tiks – prekiaujame tiek trumpomis, tiek ilgomis, įvairių spalvų, formų ir raštų suknelėmis. Šiandien ypač populiarios ilgos, grindis siekiančios, plazdančios, raštuotos, daugiausia gėlėtos suknelės – nemažai tokių suknelių rasite mūsų asortimente.

Renkantis suknelę svarbu žinoti, kokia yra tinkamiausia jūsų figūros tipui. Kriaušės tipo figūrai puikiai tinka lengvo audinio suknelės paaukštintu liemeniu. Obuolio formos figūros savininkėms labiausiai tiks platėjanti arba tiesi, priglundanti suknelė. Smėlio laikrodžio figūrai puikiai tiks aptempta, tiesi arba šiek tiek platėjanti suknelė. O morkos tipo figūrą puikiai pabrėš vieną petį apnuoginančios arba nuogą nugarą pabrėžiančios suknelės. Suknelės internetu – tai geriausias būdas įsigyti patinkančią suknelę be jokių rūpesčių, kadangi per ypač trumpą laiką galima peržvelgti daugybę variantų, kas nėra įmanoma paprastoje rūbų parduotuvėje.

Tunika – taip pat universalus drabužis, kuriuo apsirengus galima sukurti įdomų ir dailų vaizdą. Prekiaujame įvairių spalvų, raštų ir formų tunikomis – apsilankykite mūsų interneto svetainėje ir tuo įsitikinsite. Tačiau prieš perkant tuniką privalu žinoti, kokia dailiausiai pabrėš jūsų figūros privalumus. Kriaušės tipo figūrą turinčios moterys turėtų rinktis tunikas, pasiūtas iš plonesnio audinio. Be to, šiuo atveju puikiai tiks tunikos su guma apačioje – jos laikosi tvirčiau ir jų savininkės jaučiasi labiau užtikrintos. Taip pat tokioms moterims labiausiai tinka tunikos su trijų ketvirčių rankovėmis. Jeigu jūsų figūra yra obuolio arba smėlio laikrodžio formos – jums puikiai tiks tunika, kuria paryškinsite savo liekniausią, po krūtine esančią kūno dalį. O štai morkos formos figūros savininkės gali džiaugtis – joms tiks visi modeliai.

Skaityti daugiau...
Rinkiniai
Kaina
   
Rūbų dydis
Spalva
Būklė
Rodyti po: 12 24 48 100