KARALIAUJA MEDVILNĖ

Naujienos 2018-06-06

Niekam ne paslaptis, jog dauguma žmonių yra alergiški sintetiniams audiniams. Tokiu atveju, reikėtų pirkti rūbus iš natūralių, t.y. medvilnės, lino, vilnos ir šilko audinių. 
Nors šiuo metu lino ir šilko gaminių turime mažai, nes dėl puikaus kainos ir kokybės santykio juos greitai išperka, sekant mūsų naujienas tikrai pavyks įsigyti šių gaminių už patrauklią kainą.

silkas

Šilkines sukneles rasite šiame rinkinyje: http://www.dresson.lt/katalogas/moterims/rubai/sukneles-tunikos/?sort_by=price+asc

O dabar apie medvilnę. Šios sudėties gaminių galime pasiūlyti ypač daug, todėl ir norėtume su jumis pasidalinti jos savybėmis. 

Kokybiški, dailūs ir žaismingi drabužiai Jūsų mažiesiems - berniukams ir mergaitėms su įvairiausiais, linksmais personažais.

mergaiteberniukas 

Drabužius vaikams rasite šiame rinkinyje: http://www.dresson.lt//katalogas/drabuziai-vaikams/?sort_by=date+desc

Tai gan atsparus skalbimui pluoštas, bet renkantis skalbimo temperatūrą derėtų atkreipti dėmesį į spalvos intensyvumą. Baltą medvilnę galima virinti, spalvotą - skalbti ne aukštesnėje nei 60°C temperatūroje, juodos spalvos medvilnė labai blunka, todėl rekomenduojame skalbti skystu skalbikliu, skirtu tamsiems drabužiams ir rinktis labai trumpą programą bei žemiausią temperatūrą. Medvilnė gali trauktis, skalbiant aukštoje temperatūroje. Medvilninius drabužius geriausia skalbti išvirkščia puse, taip jie ilgiau išlaikys spalvą.

moterims vyrams 

Naudingas patarimas: jei Jūsų oda jautri, geriau pirkite baltos spalvos drabužius, nes dažų sudedamosios dalys gali dirginti ir sukelti alergiją.

 Medvilnė su elastanu - tai tvirtas, ilgaamžis audinys, kuris puikiai dėvimas, nevaržant judesių. Šis derinys puikiai tinka laisvalaikiui ir sportui.

Kuo sportiniai rūbai skiriasi nuo drabužių, dėvimų kasdien? 
Visų pirma, sportinė apranga turi būti lengva, greitai išgarinti prakaitą. Būtent šios audinio savybės leidžia kūnui kvėpuoti ir apsaugo nuo greito atvėsimo. 
Antra, sportiniai rūbai turi nesiglamžyti ir palaikyti formą.
Todėl optimaliausias audinių derinys – medvilnė (70–95 proc.) ir elastanas (apie 5–30 proc.).

suknele ttimpos 

Asortimente rasite įvairių audinių sudėčių, tad siūlome apžiūrėti prekes: http://www.dresson.lt/katalogas/rekomenduojama/?sort_by=date+desc

Ačiū visiems lankytojams, lauksime Jūsų atsiliepimų ir įvertinimų facebook puslapyje: https://www.facebook.com/outlethousepanevezys/

Lauksime tiek teigiamų, tiek neigiamų atsiliepimų, nes tik tai padės mums suprasti Jūsų poreikius ir tobulėti.