Kur paaugliams įsigyti stilingų drabužių?

Naujienos 2018-06-11

pagrindine

Paaugliai žino, kaip rengtis. Paauglystė - etapas tarp vaikystės ir suaugusiųjų pasaulio, leidžiantis eksperimentuoti, drąsiai ieškoti savito aprangos stiliaus, jungti ir maišyti nesuderinamus aprangos elementus.

Nors parduotuvėse pasirinkimas platus ir iš pirmo žvilgsnio jų lentynos lūžta nuo drabužių gausos, nepamirškite, jog paauglystėje išskirtinumas ir originalumas - ypač svarbūs. Tapo nepopuliaru apsipirkinėti prekybos centruose, todėl dauguma atrado puikų būdą - apsipirkti internetu. www.dresson.lt  pirkėjams pristato prekes į bet kurį Lietuvos tašką per vieną - dvi darbo dienas už labai nedidelį mokestį. Perkantiems už 20€ ir daugiau, pristatymas nemokamas. Labiausiai perkami drabužių dydžiai yra XXS, XS, S ir M. Dauguma pateiktų prekių prekyboje yra vienetinės, o asortimentas atnaujinamas kas savaitę.

Čia rasite sukneles, kurios puikiai tiks šventėms: krikštynoms, išleistuvėms, vestuvių svečiui ar kitai progai. Ieškant paprastesnių suknelių, filtruose pažymėkite "Pigiausios viršuje".

Suknelių kolekcija nuo 3,50€: http://www.dresson.lt/katalogas/moterims/rubai/sukneles-tunikos/?sort_by=price+asc

rrr dddd

XXS dydžio puošni suknelė: http://www.dresson.lt/katalogas/ornamentuota-suknele/?item=23571

Kombinezonai šventėms ir kasdienai: http://www.dresson.lt/katalogas/moterims/rubai/kombinezonai/?&page=1

 Pirkėjai, apsipirkdami internetinėje svetainėje, gali susikurti visą įvaizdį nuo galvos iki kojų, susidėliodami greta sau patinkančias prekes iš skirtingų variantų.

Štai keli stiliaus pasirinkimai, kuriuos paaugliai ypač mėgsta:

Marškinėliai, atskleidžiantys paauglio idėjas. Be marškinėlių kaip ir be džinsų, turbūt, neįsivaizduojate savo aprangos. Marškinėlių įvairovė dabar itin didelė: vienspalviai, išpuošti piešinėliais, nuotraukomis, šūkiais ar emblemomis.

auguste ovid diana marrr

Marškinėliai vaikinams: http://www.dresson.lt/katalogas/vyrams/rubai/marskineliai/?sort_by=date+desc

Palaidinės ir marškinėliai merginoms: http://www.dresson.lt/katalogas/moterims/rubai/palaidines-marskiniai-body/ 

Ilgos, nutįsusios rankovės: nepaaiškinama, tačiau juk patys prisimenate, kaip paauglystėje mėgdavote rankovių galuose slėpti delnus?!

 beaat diannn

Džinsai - tai kasdienė uniforma! 

rugggg dzinnnn

Jaunimas mėgsta visokią madą, stilių. Vieni mėgsta išsiskirti iš kitų, kiti atvirkščiai, rengtis kaip ir kiti. Kiekvienas pasirenka, kas jam patinka, kas patogu. 

striukkk orannn pilk 

Kam siųstis iš užsienio parduotuvių, kai yra puiki galimybė apsipirkti Lietuvoje. IŠPARDAVIMO SKYRIUS - kainos iki 5€! Asortimentas papildomas kas savaitę, dauguma prekių  - vienetinės. Iš pirkėjų sulaukiame nemažai gerų atsiliepimų dėl kainos ir kokybės santykio. 

Prekės iki 5€: http://www.dresson.lt/katalogas/prekes-iki-5-eur/?sort_by=date+desc

penki

Komentuokite ir vertinkite! Norime tobulėti dėl Jūsų.